İletişim En Doğal Hakkınız!

Üretim, sipariş ve gönderim ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sizler için buradayız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla destek al

Görüş, Düşünce Ve Sorularınıza Çok İhtiyacımız Var

  S.S.S

  Atalık geleneksel doğal yöntemlerle köy ortamlarında tamamen katkısız üretilen ev yapımı doğal ürünler online satış pazarı, dükkanı ve marketi Organik Heybem ile ilgili sıkça sorulan sorular.

  Hayır! Doğal ürünlerimizin organik sertifikası yok. Bizler atalık geleneksel doğal yöntemlerle metal değmeden, buram buram anadolu kokan köy ortamlarında tamamen doğal ve katkısız olarak üretilen doğal ürünler satışını yapıyoruz

  ” Hedefimiz & Mutluluğumuz, Sağlığınız ve Memnuniyetinizdir.” anlayışıyla ve doğal ürünler ile çıktığımız bu yolda, müşterilerimizden aldığımız binlerce güzel yorumu instagram: @organikheybemcom sayfamızda öne çıkan hikayeler kısmında inceleyebilirsiniz. Kayıtsız ve koşulsuz iade ve iptal hakkına sahipsiniz. Kapıda ödeme olarak gönderiyoruz.

  Hayır! Misyon ve takip ettiğimiz vizyonumuz; Atalık geleneksel doğal yöntem ve tamamen katkısız ve doğal üretim, bu misyon ve vizyonumuza uyan ve sıkı takipçisi olduğumuz üreticiler tarafında genelikle köy ortamlarında üretiliyor.

  Organik Heybem Doğal Ürünler; web sitemizden veya instagram sayfasında veya diğer kanallardan bizlere ulaşan siparişleriniz, cam şişe ve kavanozlar halinde, sağlam bir şekilde paketlenir. Pazartesi & Perşembe kargo günlerimizde tarafınıza ulaştırılmak üzere, üreticiler tarafından kargo firmalarına teslim edilir. Kargo firmasından tarafınıza kargo bilgileri aktarılır.

  Pazartesi & Perşembe kargo günlerimizde, tarafınıza sağlam bir şekilde ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilir.

  Sizlere gönderdiğimiz ürünlerde, kargo sürecinden ötürü hasar meydana gelmiş ise, @organikheybemcom veya WhatsApp: +90-533-133-8835 kanalları üzerinde bizlere ulaşıp, iade ve yeni ürün talebinde bulunabilirsiniz.

  Ürünlerimizi web sitemizde kapıda nakit & kredi kartı ödeme, İnstagram ve diğer kanallarda kapıda nakit & kredi kartı ödeme/Havale & EFT  imkanlarıyla sipariş verebilirsiniz.

  Tek bir üreticimizden veya farklı üreticilerimizden siparişiniz olsa bile, en düşük sabit fiyat olarak ödeyeceğiniz kargo + kapıda ödeme hizmet bedeli en düşük 13 TL. En Yüksek 19 TL.

  İnstagram: İletişim sayfasında veya @organikheybemcom sayfasıyla veya WhatsApp: +90-533-133-8835 destek hattıyla iletişime geçip EFT & Havale kanallarıyla ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargo bedeli 10 TL